Hakkımızda

926F9BA9-AC0B-438A-925F-263584A6763B

Hakkımızda

Hayri Babanın Çiftliği 2010 yılında Kocaeli ili Başiskele, Kullar köyünde kalite ve sağlığı birleştirip, insan sağlığını göz önüne alarak üretim yapmayı hedefleyerek kurulmuş besi çiftliğidir.

Kapasitesi oldukça geniş olan Hayri Babanın Çiftliği, AB standartlarına uygun bir şekilde kurulmuştur.

Hayri Baba hayvan yetiştiriciliğinde, satın almadan tüketime kadar olan tüm süreçlerde, çalışan ve müşteri memnuniyeti ile %100 gıda güvenliği sağlamaktadır.

Kaliteli ve sağlıklı et ile müşteriyi buluşturmak adına kurulan Hayri Babanın Çiftliği, Büyük baş besi dana yetiştiriciliği ile sektöre adım atmıştır. Hayri Babanın Çiftliği sektöre girdiği ilk günden, bu güne kadar birçok çiftliğe örnek teşkil edecek çalışmalara imza atmış ve atmaya devam edecek projeleri ile insan sağlığı için hizmet vermektedir.

Hayvanları ve hayvancılığı severek üretim yapan Hayri Babanın Besi Çiftliği; yüksek verimli besi danası yetiştirip, Türkiye için doğru ve en güvenilir kaynak olmak adına uzman ekip ve hijyenik çalışma ortamı ile veteriner kontrolünde kesimleri ile sağlıklı hizmet anlayışına yönelik üretime devam etmektedir.

ku-0
ku-4
ku-10
ku-4
ku-8
ku-2

Kendi Yemimizi Üretiyoruz

İyi Tarım Uygulamaları (İTU); İnsan sağlığına zararlı kimyasal, mikrobiyolojik, fiziksel kalıntılar içermeyen, çevreyi kirletmeden veya doğal dengeye zarar vermeden üretilen ve bu işlemlerin kayıt alınmasıyla kontrol edilen üretim şeklidir. İyi tarım, topraktan sofraya kadar uzanan bütün üretim aşamalarını kapsar.

Kurbanlık

Kurbanlık için neler yaptık, Organik yetiştiricilikte sizlere kaliteli hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Artık kurbanlıklarınızı gönül rahatlığıyla seçebileceğiniz, gönül rahatlığıyla kesebileceğiniz huzurlu bir bayram sevinci yaşayabileceğiniz.
Hayri Babanın Çiftliğini Sizler Ve Sevdikleriniz İçin Hizmete Sunduk.

Sağlıklı, sürekli ve verimli bir yaşam için kaliteli, güvenilir, şeffaf ve güler yüzlü hizmet ile sizleri kavusturuyoruz.

Çiftlik Bilgileri

Çiftliklerimiz
Hayvanlarımız
Çalışanlarımız
Mutlu Müşterilerimiz

İletişim formu